CAMPIONATS

Campionats 2019

LLOC I DATA                
ALCANAR
24.03.2019
VELOCITAT ZONA 1 VELOCITAT ZONA 2 JOVES ZONA 1 JOVES ZONA 2 UNIO ZONES VELOCITAT UNIO ZONES JOVES    
ALCALA DE XIVERT 31.03.2019 VELOCITAT ZONA 1 VELOCITAT ZONA 2 JOVES ZONA 1 JOVES ZONA 2 UNIO ZONES VELOCITAT UNIO ZONES JOVES    

ALCORA

07.04.2019

VELOCITAT ZONA 1 VELOCITAT ZONA 2 JOVES ZONA 1 JOVES ZONA 2 UNIO ZONES VELOCITAT UNIO ZONES JOVES    

VIVER I

14.04.2019

VELOCITAT FINAL – ZONA 1 VELOCITAT FINAL – ZONA 2 JOVES ZONA 1 JOVES ZONA 2 UNIO ZONES VELOCITAT FINAL UNIO ZONES JOVES UNIO ZONES AS COLOM VELOCITAT FINAL  

VIVER II

28.04.2019

MIG FONS – ZONA 1 MIG FONS – ZONA 2 JOVES ZONA 1 JOVES ZONA 2 UNIO ZONES MIG FONS UNIO ZONES JOVES    

CHESTE

05.05.2019

MIG FONS – ZONA 1 MIG FONS – ZONA 2 JOVES ZONA 1 JOVES ZONA 2 UNIO ZONES MIG FONS UNIO ZONES JOVES    

UTIEL

12.05.2019

MIG FONS – ZONA 1 MIG FONS – ZONA 2 JOVES ZONA 1- FINAL JOVES ZONA 2- FINAL UNIO ZONES MIG FONS UNIO ZONES JOVES – FINAL UNIO ZONES AS COLOM JOVES – FINAL  

CASAS IBÁÑEZ

19.05.2019

UNIO ZONES MIG FONS – FINAL AS COLOM MIG FONS – FINAL TROFEIG “LA LLAVE” GRAN PREMI “ROBERTO ROCH”        

MANZANARES

25.05.2019

FONS TROFEIG “LA LLAVE” TROFEIG “COLUMBUS” GRAN PREMI “ROBERTO ROCH”        

VILLARROBLEDO

02.06.2019

TROFEIG “LA LLAVE” GRAN PREMI “ROBERTO ROCH”            

VILLANUEVA DE LA SERENA

09.06.2019

“GRAN FONS” GRAN PREMI “ROBERTO ROCH” TROFEIG “PERE MARTI”          

LORCA

16.06.2019

“FONS” – FINAL TROFEIG “LA LLAVE” – FINAL TROFEIG “COLUMBUS” – FINAL AS COLOM FONS – FINAL GRAN PREMI “ROBERTO ROCH”      

Campionats 2018

LLOC I DATA              
ALCANAR
18/03/2018
COLUMBUS   LLAVE ROCH VELOCITAT    
BENICARLO
25/03/2018
  COLUMBUS   LLAVE ROCH VELOCITAT  
ALCORA
09/04/2018
 COLUMBUS  JOVES    LLAVE  ROCH  VELOCITAT  
VIVER
15/04/2018
 COLUMBUS  JOVES    VELOCITAT – FINAL AS COLOM VELOCITAT – FINAL  LLAVE ROCH
UTIEL
22/04/2018
 JOVES  MIG FONS  AS JOVES  COLUMBUS  LLAVE  ROCH  
UTIEL
30/04/2018
 MIG FONS  COLUMBUS  AS JOVES  JOVES  LLAVE  ROCH  
LOS ISIDROS 06/05/2018  MIG FONS LLAVE  COLUMBUS  ROCH      

VILLARROBLEDO

13/05/2018

MIG FONS  LLAVE  COLUMBUS  ROCH  JOVES – FINAL  AS COLOM JOVES – FINAL  

MANZANARES

20/05/2018

 FONS – FINAL  COLUMBUS – FINAL  ROCH        

CASAS IBAÑEZ

27/05/2018

MIG FONS – FINAL  LLAVE – FINAL AS COLOM MIG FONS – FINAL  COLUMBUS  ROCH    

VILLANUEVA DE LA SERENA I

04/06/2018

GRAN FONS  ROCH          

VILLANUEVA DE LA SERENA II

22/06/2018

GRAN FONS – FINAL  AS COLOM GRAN FONS – FINAL  ROCH – FINAL